Poznaj nasze marki

Amki TO GO to nowoczesna marka stworzona z myślą o aktywnych, którzy szukają pełnowartościowych przekąsek podczas codziennych zajęć. Naładowane sezamem Amki TO GO mają bardzo prosty skład, stanowią źródło błonnika i są bezglutenowe. Produkty są wytwarzane ze specjalnie wyselekcjonowanego, prażonego ziarna sezamu, dzięki czemu nasze sezamki zachowują najwyższą jakość i smak, a także są wyjątkowo chrupkie. Marka została wyróżniona w kilku plebiscytach branżowych i konsumenckich.

Amki Superfoods to innowacyjne batony sezamowe z odżywczymi zbożami ekspandowanymi. Stworzone z miodem, zawierają tylko 4 proste składniki, mają wysoką zawartość niezbędnych w diecie nienasyconych kwasów tłuszczowych, stanowią źródło błonnika oraz są bezglutenowe, dzięki czemu wpisują się w kategorię SUPERFOODS. Marka zdobyła aż 2 nagrody w plebiscycie branżowym w Polsce i była wyróżniona na targach ISM 2020 w Kolonii wśród 150 najlepszych innowacji roku.

Chałwa Unitop jest wyrabiana ręcznie. Dzięki temu zachowuje najwyższą jakość, swój oryginalny smak oraz charakterystyczną włóknistą konsystencję – czyli to, co konsumenci cenią w chałwie najbardziej. Szczególna selekcja ziarna sezamu do produkcji chałwy Unitop dodatkowo korzystnie wpływa na jej smak, zapach oraz barwę. Nawet kilka ciemniejszych ziarenek może niekorzystnie wpłynąć na finalny kolor produktu, dlatego ten parametr jest tak ważny. W konsumenckich badaniach sensorycznych nasza chałwa zdobywa najwyższe oceny.

Mini Chałwa Unitop – wariant klasycznej chałwy oferowany w formacie porcji „na raz”. To odpowiedź Unitop na trendy konsumenckie i zapotrzebowanie na mniejsze porcje w przekąskach. Szybko, wygodnie i przyjemnie. Marka zdobyła nagrodę w kategorii „Innowacja Spożywcza” w plebiscycie konsumenckim w Polsce.

Brązowy medal

Luxury Cream Fudge to jedna z kultowych marek Unitop zarejestrowana w 1966 roku i znana głównie w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Pyszny i niepowtarzalny smak naszej krówki, zrobionej z wykorzystaniem prawdziwego masła, oraz kultowe pomarańczowe pudełko podbiły serca milionów konsumentów w Królestwie Arabii Saudyjskiej, którzy do dziś postrzegają naszą markę i produkt jako flagowe w swojej kategorii. Produkt zdobywa najwyższe oceny w badaniach sensorycznych oraz niezależnych plebiscytach konsumenckich w Arabii Saudyjskiej.

Sesame Snaps to kolejna flagowa marka Unitop z wiodącą pozycją rynkową na rynku Kanadyjskim. Już od lat 80. aż do dziś marka cieszy się szczególnym zaufaniem oraz miłością konsumentów. Marka została wyznacznikiem wysokich standardów i trendów dla całej kategorii, a jej produkty są cenione za swój wyjątkowy smak i jakość.

ZAMÓW ONLINE GDZIE KUPIĆ