Chałwa waniliowa

Aktywne filtry

Klasyczna chałwa waniliowa to dla wielu osób niedościgniony delikates, smak dzieciństwa i pewnego rodzaju luksus, na który można sobie było pozwolić „od święta”. Dziś ten rarytas dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Pochodząca z Azji słodycz zdobyła ogrom miłośników w naszym kraju i wpisała się niezwykle mocno w polską tradycję i gust Polaków. Jeżeli masz ochotę na chałwę to doskonale wiesz, że musisz sięgnąć właśnie po nią - żaden substytut nie zaspokoi tego pragnienia. Nasza wyjątkowa chałwa waniliowa Unitop wyrabiana jest ręcznie według tradycyjnych metod produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość, oryginalny smak oraz znak rozpoznawczy, czyli kruchą i włóknistą konsystencję. Sprawdź już dziś naszą ofertę i wybierz idealną chałwę.

Chałwa waniliowa - „na raz” i na dłużej

W naszym asortymencie posiadamy ogromną ilość smaków i formatów chałw, jednak to właśnie tradycyjna chałwa waniliowa Unitop cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Jest to też niezmiennie najchętniej wybierana wersja chałwy z naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy wiele formatów i gramatur, by każdy mógł wybrać dokładnie taką wielkość chałwy waniliowej, jakiej potrzebuje. Chałwa dostępna jest w formie wygodnych batoników o gramaturze 50 g, 65 g i 100 g, czyli na mały i duży głód. Wszystko po to, by otwartą chałwę można było zjeść od razu. Taka świeża, miękka o idealnej konsystencji chałwa potrafi zaspokoić chęć na słodkości na długi czas. Do kawy lub herbaty przy spontanicznym spotkaniu z przyjaciółmi, lub na świątecznej uroczystości z rodziną polecamy chałwę waniliową w blokach o gramaturze 250 g, 500 g i 750 g. Dla prawdziwych łasuchów lub restauratorów przygotowaliśmy blok o wadze 1,5 kg. Naszą dumą jest także absolutna innowacja na rynku, czyli Mini-Chałwa. To porcja idealna „na raz”. Jedna chałwa waniliowa w formacie mini to dokładnie 20 g czystej przyjemności. Taką chałwę można wziąć ze sobą do pracy lub zapakować dziecku do szkoły. Jeżeli tylko najdzie Cię ochotę na słodkie, to ten jeden gryz z powodzeniem ją zaspokoi. Dodatkowo, Mini-Chałwa sprawdza się jako lokalny produkt-upominek dla gości z Polski i zagranicy w hotelach i innych wydarzeniach.

Chałwa waniliowa Unitop - idealny pomysł na słodki upominek

Nasza chałwa waniliowa, ze względu na swoją wysoką jakość, jest też często wybierana jako słodki upominek i to zarówno dla miłośników chałwy, jak i po prostu osób, które lubią od czasu do czasu zjeść coś pysznego. Będzie to też doskonały dodatek do większego lub mniejszego prezentu. Jeżeli chcesz podarować chałwę w prezencie to wybierz torcik chałwowy. Eleganckie złote opakowanie świetnie sprawdzi się w każdej okazji. Możesz dołączyć je do imieninowego podarunku, wręczyć z okazji Dnia Matki, Dnia Babci czy Dnia Dziadka lub po prostu sprezentować najbliższym zupełnie bez okazji. Dodatkowo w okresie świąt Bożego Narodzenia masz do wyboru specjalną linię chałwy waniliowej z dedykowaną świąteczną grafiką. Taki torcik o gramaturze 400 g na pewno wzbudzi uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Ręczne wyrabianie - gwarancja najwyższej jakości Unitop

Za jakością naszej chałwy waniliowej stoją przede wszystkim starannie wyselekcjonowane ziarna do miazgi sezamowej oraz idealne proporcje białka jaja kurzego i korzenia mydlnicy, które odpowiadają za właściwy smak oraz napowietrzenie. Równie ważny jest ręczny proces wyrabiania chałwy, który gwarantuje najwyższą jakość i właściwą konsystencję finalnego produktu. Ręczne wiosłowanie przez doświadczonych specjalistów zapewnia powstanie charakterystycznych dla chałwy włókien karmelu, na których osadzają się drobinki miazgi sezamowej. Włókna karmelu odpowiadają również za łatwość krojenia i zachowanie estetyki podczas serwowania. Jeżeli zależy Ci na jakości, to klasyczna chałwa waniliowa Unitop to absolutnie najlepszy wybór. Zamów już dziś i miej zawsze ten wyjątkowy produkt na wyciągnięcie ręki - zarówno do zaspokojenia ochoty na „coś słodkiego”, jak i jako idealny dodatek do wypieków. Zapraszamy do zakupów oraz sprawdzenia pozostałych produktów z naszej oferty.