Specjalna oferta chałwy na Boże Narodzenie

Specjalna oferta chałwy na Boże Narodzenie

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, to branża spożywcza i handlowa przygotowuje się już do tego najgorętszego okresu sprzedażowego. Firma Unitop przygotowała specjalną ofertę chałwy, która sprawdzi się jako świąteczny upominek lub uzupełnienie słodkich dań.

"Święta Bożego Narodzenia to okres spotkań rodzinnych, kojarzących się z upominkami, którymi obdarowujemy się po kolacji wigilijnej. Ponad ¼ konsumentów sięgających po chałwę w sklepie, kupuje ją na prezent dla swoich najbliższych. Świąteczna szata graficzna naszych propozycji sprawia, że będą one elegancko prezentować się pod choinką. Oferowana przez Unitop chałwa to wysokiej jakości produkt, wytworzony na bazie starannie wyselekcjonowanych ziaren sezamu. Ponadto ręczne wyrabianie sprawia, że zachowuje charakterystyczną strukturę, kruchość i niepowtarzalny aromat" – mówi Svetlana Vnučko, Marketing Director w firmie Unitop Sp. z o.o.

Formaty na prezent i do podzielenia się przy świątecznym stole

W tym roku z okazji Bożego Narodzenia produkty Unitop – chałwa sezamowa w zyskały unikalną, świąteczną szatę graficzną. Wśród nich znajdują się:

Chałwa waniliowa 250 g w kartoniku – tradycyjna, ręcznie wyrabiana chałwa o smaku waniliowym w eleganckim (i ekologicznym!) kartoniku w bożonarodzeniową grafiką idealnie sprawdzi się jako słodki dodatek do prezentu lub do podziału przy świątecznym stole.

Torcik chałwowy z pistacjami – czyli propozycja dla miłośników chałwy i smaku pistacji. Dodatek orzechów sprawia, że chałwa zyskuje przyjemną chrupkość, która „przełamuje” tradycyjny smak sezamu.

Torcik chałwowy z bakaliami – czyli klasyczny smak chałwy, wzbogacony bakaliami. Dzięki temu konsumenci otrzymują połączenie w jednym poręcznym opakowaniu.

Torcik chałwowy waniliowo – kakaowy – krucha chałwa fantazyjna, zamknięta w poręcznym opakowaniu. Wytworzona na bazie sezamu, kakao i wanilii, bez dodatku oleju palmowego.

Powyższe propozycje zamknięte zostały w eleganckim opakowaniu ze złotym spodem o gramaturze 350-400 g. Chałwa posiada specjalne nacięcia, które umożliwiają proste podzielenie się produktem z najbliższymi podczas wspólnych chwil spędzonych przy świątecznym stole. Dzięki szacie graficznej sprawdzi się również jako uzupełnienie upominków pod choinkę np. jako element kosza prezentowego.

Zapraszamy do składania zamówień online, a także do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego przy fabryce w Łodzi!

Kategorie: Artykuły